Vítejte na mém webu, ze všeho nejdříve Vás co nejsrdečněji pozdravuji a trošku se představím.

    
    Jak se jmenuji, už víte. Narodil jsem se roce 1960 v Rýmařově a stále bydlím v obci Břidličná okr. Bruntál kraj Moravskoslezský.

Vyrůstal jsem v myslivecké rodině a od dětství jsem nejraději chodil nejvíce do přírody. Zkoušky z myslivosti jsem dělal roku 1980 a po celá léta mě láska k přírodě neopustila. Později jsem se snažil i o zdokumentování různých zážitků a setkání se zvěří fotoaparátem – podotýkám, že velice amatérsky, ale fotografie tenkrát pořízené mám moc rád. Rád se k nim také vracím při posezení s kamarády zeleného cechu. Připomínají nám pěkné zážitky z přírody z let minulých a z různého mysliveckého posezení.

    Ke "kvalitnější" fotografii, zhruba v roce 2002 - 2003 mě přivedl můj veliký kamarád z Břidličné Jiří Šoman, který se fotografování věnuje už od dětství a také můj bráška s jeho rodinou. Po jejich radách jsem se rozhodl koupit první digitální fotoaparát (Canon S1 IS) a začít zkoušet fotografování přírody trošku jinak, než do posud. Asi za tři roky jsem si pořídil fotoaparát nový -  Canon S5 IS i s telekonvertory. Až teprve v roce 2010 jsem si konečně díky mé milé a hodné manželce mohl pořídit první mou vytouženou zrcadlovku  - Canon EOS 50D. Také jsem rozšířil tématiku focení o různé žánry, jako třeba focení vod, živočichů, ptactva, vlastně přírodu jako celek a hlavně zvěř v ní volně žijící. Jak se mi tyto fotografie daří, nechám na vás návštěvnicích těchto stránek. Každopádně prosím neočekávejte žádné velkolepé a umělecké díla, ale jen prosté a jednoduché fotografie.

    To vše o mé maličkosti.

Přeji vám příjemné pokoukání a zároveň vám děkuji za váš čas při návštěvách těchto stránek.

S pozdravem Václav.

Upozornění návštěvníkům - 

Při prohlížení fotografií doporučuji zmáčknout klávesu F11.